Міжнародний Благодійний Фонд відродження Києво-Могилянської Академії

president

Звернення Почесного президента НаУКМА, президента МБФВ КМА

Шановні друзі!

Нині, коли у країні триває війна, коли, долаючи неймовірний супротив, упроваджуються реформи, коли всі здорові, мислячі сили в державі так прагнуть змін, а зневіра і відчай не вряди-годи так близько, – саме зараз оптимальний час думати про освіту і подбати про її розбудову.

Саме Якісно нові, інноваційні, відкриті світу та конкурентоспроможні освіта і наука, які дозволяють нам  навчати і виховувати лідерів нової України, – це гарантія того, що країна не повернеться до тоталітаризму та беззаконня

Оскільки Ви підтримуєте Могилянку, вкладаєте свої зусилля і кошти у її розвиток – упевнений, Ви розумієте та поділяєте цю думку.

Дякуємо Вам за це!

З глибокою пошаною,
В’ячеслав Брюховецький,
Почесний президент НаУКМА

Загальна інформація

Заснований у 1995 році і, відповідно до Закону України про благодійні організації, перереєстрований Міністерством юстиції 11 січня 1999 року.
Метою діяльності є здійснення заходів щодо подальшого його розвитку університету у статусі Національного. Повсякденна діяльність МБФВ КМА спрямована на вивчення основних потреб НаУКМА, надання благодійної допомоги на здійснення проектів, розроблених та поданих структурними підрозділами НаУКМА (Статут МБФВ КМА).

Фонд веде пошук коштів, і з 1997 року введено систему матеріального заохочення волонтерів, які допомагають їх залучати. Протягом останнiх років Фондом було підтримано кілька сотень проектів, спрямованих на виконання ремонтно-реставраційних робіт, зміцнення матеріально-технічної бази, видання книжок, журналів, збірників наукових праць, комплектування бібліотечних фондів, проведення наукових конференцій та культурно-мистецьких заходів Університету. Прiоритетом останнiх рокiв є залучення коштів для реставрації (реконструкції) Староакадемічного корпуса НаУКМА.

Структурно-адміністративна організація Фонду

Виконавча дирекція Фонду